skip to Main Content
0541 775 0 888 info@paykwikbozum.com 7/24 Hizmet

Paykwik Bozdurma

Sevilen bir uğraş olan alışveriş günümüzdeki teknolojinin ve online mantığının gelişmesiyle daha da keyifli bir hale gelmiştir. Tabi her gülün bir de dikeni olur hesabı bu tip alışverişlerde de kredi kardı ya da kişisel hesaplar kullanıldığı vakit insanları dolandıran hackerların iştahı kabarmaktadır. Bu tip olayların riskini bertaraf etmek için güvenli ödeme sistemleri üzerinde çalışılmış ve Paykwik gibi bir sistem ortaya çıkmıştır.

Paykwik sistem olarak güvenli bir ödeme şeklidir. Bu sistemde Paykwik kartları satın alınarak bu kartlara belli bir miktar para yüklemesi yapılır. Bu rakam 500 eurodur. Bu yüklemeden sonra artık kart güvenli bir şekilde kullanıma hazırdır.

Kullanım işlemi bittikten sonra Paykwik bozum işlemi yapılarak kalan bakiye hesaba aktarılır. Paykwik bozdurma işlemi kolayca yapılabilmektedir. Paykwik kart bozdurma işlemi online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Yüksek kurlardan kazançlı bir şekilde gerçekleştirilebilen dönüşüm işlemleri sayesinde güvenli ve kazançlı olarak alışveriş yapmak bu sayede mümkün olabilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by